Dubník II

Rybárske jazero Dubník II

Rybárske jazero Dubník II

Jazero Dubník II pri Nových Zámkoch patrí medzi nové, ešte rybármi neobjavené rybárske jazerá. Jazero bolo vybudované v 70 rokoch dvatsiateho storočia, keď bol prehradený potok pri obci Dubník. Vzniklo tak jazero ktoré sa využívalo na zavlažovanie polnohospodárskej pôdy. Do jazera boli nasadené ryby a s rybami ktoré sa tam už vyliahli sa vytvorila slušná základňa pre úspešný rybolov.

Na jazere Dubník II Nové Zámky sa nachádza 9 mies, ktoré su od seba dostatočne vzdialené. Rybár tak má svoj kľud, nie je rušený zo strany iných rybárov a pohodlne môže zdolávať svôj kapitálny úlovok. Jazero sa nachádza v krásnom prostredí, chytá sa na pravej strane a väčšinou sa vyváža na druhú stranu, kde sú zatopené stromy a kríky. Najviac rýb prichádza väčšinou vtedy ak je montáž uložená čo najviac k brehu.

Jazero má priemernú hĺbku 2m, dno je ílové, pieskove a dostatočne tvrdé takmer po celej ploche jazera. Najviac záberov prichádza z druhej strany jazera, kde je potrebné nástrahu vyvážať. Je vhodné používať olovenú šnúru, keď že druhá strana je plná prekážok, ktoré sú na dne jazera. Ryby veľmi dobre reagujú na boilies ako aj ostatné nástrahy. Najviac rýb sa dá chytiť na korenisté boilies s obsahom Red One.

Podmienky lovu a cenník

Loviť sa môže až na tri prúty, medzi povinnú výbavu rybára patrí:

  • veľká podložka
  • veľký podberák
  • dezinfekčný prípravok

Ceny: 8-hodinový lístok stojí 8,- eur a 24-hodinový 15,- eur

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info