O Nás

Rybárske potreby

Rybárske potreby RYBOFlex

Spoločnosť RYBOFlex s.r.o. patrí medzi mladé, rýchlo sa rozvíjajúce spoločnosti. Naším hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka s naším tovarom a službami. Naši zamestnanci seriózne pristupujú ku každému zákazníkovi s cieľom pomôcť, poradiť a odporučiť pre neho ten najvhodnejší tovar z našej ponuky.

Medzi naše hlavné ciele patrí rýchle a bezproblémové doručenie v prípade elektronických objednávok, poradensto a ochota pomôcť na kamennej predajni. Samozrejme náš kontakt so zákazníkom po predaji nekončí, staráme sa naďalej o záručný alebo o pozáručný servis, výmenu tovaru v prípade potreby, alebo o ďalšie telefonické poradenstvo.

Predajňa rybárske potreby RYBOFlex

Naša predajňa v Zlatých Klasoch patrí medzi najlepšie zásobené predajne s rybárskymi potrebami na okolí. Okrem milého a odborného personálu u nás najdete tovar moderne a prehladne poukladaný na závesných a policových systémoch. V prípade že ak niečo na našej predajni nenájdete, tovar Vám objednáme a podla potreby aj bezplatne doručíme. 

Ak si potrebujete vyskúšať drahšie rybárske prúty, alebo navijaky, oblečenie, stačí ku nám zavolať, tovar Vám nezáväzne pripravíme.

E-shop rybárske potreby www.ryboflex.sk

Elektronický obchod ryboflex ponúka zákazníkom pohodlné online nakupovanie z pohodlia domova. Elektronické nakupovanie patrí  medzi čoraz viac oblúbené a bezpečné formy nakupovanie tovaru, rybárskych potrieb.

Náš e-shop ryboflex.sk patrí medzi moderný a graficky príjemný online obchod s rybárskymi potrebami na Slovensku.        E-shop sa neustále dopĺňa a modernizuje, aby vyhovoval tým najnáročnejším požiadavkam. Tovar si môžete objednať aj telefonicky, ak upredňostňujete osobný telefonický kontakt

Tovar na e-shope ryboflex je prehladne usporiadaný v šietich hlavných kategóriách: Rybárske potreby, Člny Motory, Sonary GPS, Bivaky Stoličky, Oblečenie Obuv

Napríklad v kategórii Rybárske potreby nájdete podkategórie: Rybárske prúty, Rybárske navijaky, Rybárske stojany na prúty, Púzdra na prúty....

 

Vážený zákazníci ak ste sa čítaním tohto článku rozhodli že si rybárske potreby nakúpite u nás, alebo už patríte medzi našich zákazníkov, tak vám ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na vás aj na budúce.

 

Kolektív spoločnosti RYBOFlex

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info