Späť

Rybárske potreby DELPHIN

Počet zobrazení: 2465

Predstavenie Slovenskej značky rybárskych potrieb Delphin na e-shope www.ryboflex.sk

Rybárske potreby DELPHIN

Rybárske potreby DELPHIN

Na Slovensku sú predávané rôzne rybárske potreby, rôznych značiek a od rôznych výrobcov. Každý výrobca sa snaží vydávať na každú sezónu hrubý katalóg svojich výrobkov, aby dokázal ponúknuť rybárske potreby čo najžiršiemu počtu rybárov.

Slovénská značka Delphin vznikla v roku 2004, je cieľom bolo presne navrhnúť a dodať na Slovenský trh presne tie rybárske potreby, ktoré spĺňajú potreby rybára na slovensku.

Rybárske navijaky, ich veľkosť, technické prevedenie ako aj cena sú presne navrhnuté do naších končín. Navijaky ako Neos, Atlantic, Chiméra patria medzi jedny najpredávanejšie

Rybárske prúty Delphin, Etna Carp, Magma, Impala, Catkong sú presne navrhnuté na naše rieky a jazerá. Tieto prúty Delphin sa natrvalo zapísali do myslí rybárov na Slovensku ako aj v Čechách

Ostatné rybárske potreby Delphin postele, lehátka, kreslá, sem môžeme zaradiť: Posteľ Delphin ST8, alebo kreslo Delphin SS, bižutéria Delphin.

Všetky tieto rybárske potreby boli a sú navrhnuté pre naše potreby a jazerá, rieky. Produkty boli testované u nás našimi testermi, Slovenský rybár tak dostane to čo funguje na naších podmienkach. Dôležitým aspektom je aj cena ktorá nie je vysoká a napriek tomu sú výrobky Delphin kvalitné a spoľahlivé.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info