Späť

FOX CHUNK

Počet zobrazení: 959

Rybárske oblečenie pre rybárov aj nerybárov. Outdoor oblečenie, ktoré si zamilujete, určené pre milovníkov voľného času a prírody.

FOX CHUNK

Rybárske oblečenie FOX CHUNK

Koncepcia oblečenia Chunk značky FOX vychádza priniesť kvalitné oblečenie pre mladých a aktívnych ľudí, pre rybárov a nerybárov. Toto oblečenie dokazuje že rybár nemusí byť oblečený len v tradičných farbách, ale oblečením Chunk môže byť aj pri vode štýlový a nadčasový. Mikiny a tričká chunk sú navrhnuté tak, aby sa príjemne a pohodlne nosili, aby boli príjemné na dotyk. 

Dôležité je aby outdoor oblečenie bolo veľmi kvalitné a funkčné, musí spĺňať tie najvyššie štandarty. Rybár, kaprár, musí mať oblečenie, ktoré dokáže dlhodobo odolávať nepriazniam počasia. Mladý ľudia zároveň vyžadujú oblečenie, ktoré je aj moderné a pekné. Takým oblečením je FOX CHUNK

Fox Chunk Carp Winter Suit

Tento termo oblek je dokonalou ochranou proti zime a chladu. V zimných mesiacoch sa pocitchladu pri vode ešte znásobuje. preto je dôležité aby bol rybár dokonale chránený. Fox Chunk Carp Winter Suit rybára dokonale chráni a poskytuje mu dokonalú ochranu proti vetru a chladu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info