STARBAITS Season Pack

STARBAITS Season Pack

Hodnotenie produktu: 4/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA 1+1

Výhodný balíček boilies Starbaits, kde kúpou dvoch kilových balení, získate 1kg Starbaits Grab&Go Zadarmo!

23,98 € s DPH

Množstevná zľava|Cena po registrácii

2 ks a viac: 23,26 € s DPH / ks

Skladové číslo: 58974-31387

Dostupnosť: Skladom

Skladom: 10ks

Výrobca: STARBAITS

Využite náš výhodný balíček na Starbaits, ked kúpou dvoch kilogramov prémiových boilies Starbaits GL Marine a Maple, získate od nás darček Grab&GO boilies úplne ZADARMO!

Popis k k obsahu balíčku:

GLMarine je nabité precízne vybranými rybími múčkami a GLM extraktom z Mušle Rybničnej, ktorá je rozpustná vo vode. Tým vytvára neodolateľnú potravinovú informáciu pre kaprov. V kombinácii s ďalšími múčkami z morských živočíchov, kvasníc a pečene ponúka rybám kvalitný zdroj potravy. Je rýchlym spúšťačom aktívneho žrania rýb, ktoré doslova budú toto boilies vyhľadávať. Vytvára rýchlu a dlhodobú dôveru rýb v túto nástrahu.

Pro Maple je boilies s výraznou plnou chuťou a sladkou vôňou javora. Pre jeho výrobu bola použitá kombinácia precízne vybraných a super sladkých javorových sirupov s neodolateľnou krémovou arómou.
Tento sirupový mix bol starostlivo vybraný, aby vytvoril dokonale vyvážené spojenie s vysoko kvalitnými surovinami na výrobu radu Probiotic. Spoločne s ďalšími ingredienciami, ako sú kvasnice, výťažky z pečene alebo betaín, vytvára z probiotica Pre Maple univerzálnu nástrahu na chytanie do studenej vody.

ZADARMO k balíčku: STARBAITS GRAB&GO 1kg

Cena za balíček je: 23,98€

 

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie