Späť

SPRO RED ARC THE LEGEND 10.000

Počet zobrazení: 728

Nový navijak SPRO RED ARC THE LEGEND. Dokonalosť a krása, jeden z Top navijakov na trhu.

SPRO RED ARC THE LEGEND 10.000

Navijak Red Arc sa za posledných desať rokov stal legendou medzi navijakmi. Vďaka svojím neprekonateľným vlastnostiam sa stal jedným z najžiadanejších navijakov na trhu. Navijak Red Arc získal nespočetné množstvo ocenení za dizajn, kvalitu a prevedenie.

Red ArcRed Arc

Nový navijak Red Arc vychádza z týchto vlastností svojho predchodcu. A zaiste zabezpečuje pokračovanie legendy na trhu! Okrem prevzatých vlastností je nový Red Arc úplne nový koncept, je to vlastne nový navijak. Preberá na seba veľkú zodpovednosť, veď latka bola daná nesmierne vysoko. Ale všetko nasvedčuje tomu že pred čí všetky očakávania.

Red Arc

Red Arc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedArcSvojím príchodom poteší najmä prívlačiarov, veď so svojou váhou a dokonalým chodom je pred určený pre túto skupinu rybárov. Precízny chod zabezpečuje až 9 nerezových ložísk, podotýkam nerezových. U navijakov u ktorých sa očakáva veľká záťaž sú nerezové ložiská neodmysliteľnou súčasťou. Samozrejme navijak je ako stvorený aj na feeder a match.

Red Arc Legend nasvedčuje pokračovaniu legendy a smeru, ktorý zavelil jeho predchodca. Všetko nasvedčuje že navijak bude mať úspech a nesklame žiadneho rybára. 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info