Späť

Michal Bird

Pridané: 14.8.2017 12:56.26 Počet zobrazení: 373

14 August 2017

NIEKEDY V APRÍLY SOM SI KUPIL V ZASIELKOVOM OBCHODE PRIVLAČOVY PRUT NA CHYTANIE DRAVCOV.

Michal Bird

AHOJTE.
NIEKEDY V APRÍLY SOM SI KUPIL V ZASIELKOVOM OBCHODE PRIVLAČOVY PRUT NA CHYTANIE DRAVCOV.DOSTAL SOM K NEMU NAVIJAK GRATIS ,DOKONCA BOL K TOMU AJ SILON, TUSIM 0,20MM. /TEN SA MY VŠAK ZDAL TROCHA PRITENKY,TAK SOM HO VYMENIL ZA 0,28MM/,BOLA TO SUPER KUPA ZA PAR KORUN ,TAK SOM SA TEŠIL MOJEJ VYBAVE A ČAKAL NA DEŇ KEĎ BUDEM MOCŤ POUŽIT MOJE NAČINIE A UČIT SA CHYTAT RYBY. AKO NÁVNADU NA DRAVCE SOM SI PRIOBJEDNAL MALÉ GUMENE RYBKY VELKOSTI 5,7A10CM.EŠTE TREBALO DOKÚPIŤ ZÁVAŽIA,TAK SOM ZAŠIEL DO MIESTNEHO RYBÁRSKEHO OBCHODU A PODĽA RÁD PREDAVAČA AKU GRAMAŽ MAM POUŽIT,KUPIL SOM JIG HLAVY.DOMA SOM NAVLIEKOL NA JIG HLAVY GUMENE RYBKY A PRIPRAVIL NA POUŽITIE...

Bird bird

bird

KONEČNE PRIŠLA POLOVIČKA JÚNA MOJ VYSNIVANÝ DEŇ -ČAS LOVU DRAVCOV A TAK SOM SA VYBRAL NA RYBAČKU .ZVOLIL SOM JEDENO PEKNE MIESTO KDE SA VLIEVA RIEKA KYSUCA DO RIEKY VAH A PODVEČER SME SA TAM SO ŽENOU VYBRALI.
ZAČAL SOM NAHADZOVAT A NAVIJAT A ZAS NAHADZOVAT A NAVIJAT.STALE SOM TO OPAKOVAL DO ZBLAZNENIA AŽ SA ZAČALO ZVEČERIEVAT,TROCHU BOLO AJ CHLADNO TAK SME UVAŽOVALI ŽE TO ZABALIME.CHYTALI TAM VTEDY OKREM NAS ASI TRAJA RYBARI.ANI SME SA NENAZDALI A UŽ BOLA SKORO TMA.TAK SOM CHCEL EŠTE PAR KRAT NAHODIT A VTEDY TO PRIŠLO- UDICA MY OŤAŽELA.BOLO MY JASNE ŽE TAM NEJAKA RYBA JE. NEDOČKAVO SOM ZRÝCHLYL NAVÝJANIE A RYBA BOLA ZA CHVIĽU NA BREHU.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info