Späť

HALDORADO SPÉCI PELLET

Počet zobrazení: 1578

Spéci Pellet je nová nástraha Haldorado. Je to plávajúca nástraha, peletky v dipe. Jedná sa o veľmi účinnú a modernú nástrahu.

HALDORADO SPÉCI PELLET

Novinka sezóny Haldorado Spéci Pellet. Jedná sa o umelú silikónovú plávajúcu nástrahu, ktorá má tvar súdku a pripomína peletu. Je to veľmi atraktívna nástraha, pre ryby takmer neodolateľná. Nástraha Spéci Pellet je už pripravená tak že ju jednoducho zavesíte na háčik. Má totiž záves, za ktorý je to možné a úplne jednoduché.

Táto nástraha je naprojektovaná na lov hlavne kaprov, dokáže odolať atakom malých rýb a počkať si tak na kapra ozajstného velikána. Spéci Pellet je dodávaná vo veľkostiach 9mm a 12mm. V nádobke s dipom sú ponorené rôzne farby tejto nástrahy. Viete si tak vybrať podľa danej situácie a obdobia, ktorá bude pre rybu tá pravá. Výhodou je dlho trvajúci efekt nástrahy, a jej viac násobné využitie. Tieto nástrahy patria do kategórie nových moderných nástrah, ktoré zaručene pôsobia a ryby im nedokážu odolať.

Spéci Pellet sa dodáva v šiestich príchutiach, sú tu kombinácie dvoch príchutí a farieb v jednej nádobke. Príchute sú rôzne a každému môže fungovať a vyhovovať iná z nich. Veríme že táto nástraha bude zlomom vo vašej rybárskej výbave. Veď aj našou snahou je predávať nástrahy, ktoré naozaj fungujú.

Haldorado Spéci Pellet dodávame v šiestich príchutiach, SpéciPellt Ananás a Banán, SpéciPellt Modrá Fúzia, SpéciPellet Chobotnica a Kalamár, SpéciPellet Cesnak a Mušla, SpéciPellet Jahoda a Med, SpéciPellet Korenistá Pečeň. Alebo si môžete zakúpiť výhodný set, kde sú všetky tieto príchute SpéciPellt 6X

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info