Späť

DG MASTER CARP LC

Počet zobrazení: 659

Nové prúty Master LC na dosiahnutie ďalekých náhodov

DG MASTER CARP LC

Prúty navrhnuté a pod značkou Döme Gábor, patria medzi najlepšie a najžiadanejšie na trhu. Najväčšou slabinou feeder prútov je ich krátka nahadzovacia vzdialenosť. Ale len doteraz, prúty typu DG Master LC (Long Cast) boli vyrobené len za jediným cieľom a to nahadzovať čo najďalej.

S prútmi DG Master Carp Long Cast nie je problémom zahodiť na vzdialenosť okolo 150m. Blank prútu, ktorý je zaťažiteľný až 180 gramami a hlavne špeciálne naklonené očká, toto všetko za cieľom dlhých náhodov. Hlavne na jazerách, kde sú ryby v miestach kde bežným prútom nedosiahnete je tento prút otázkou úspechu. Alebo sú jednoducho obdobia keď sú ryby ďalej od brehu, na miestach kde bežným prútom nedohodíte. Tam však dohodíte s prútmi LC LONG CAST Master Carp. Prút je na toľko žiadaný medzi rybármi, že napríklad v sezóne 2016 bol prvý pol rok úplne vypredaný! A vypredáva sa naozaj veľmi rýchlo, preto s kúpou neváhajte!

Prút bol vytvorený za intenzívnej spolupráce firmy SPRO a vynikajúceho športového rybára Döme Gábor. Cieľom bolo vytvoriť taký prút, ktorý bude mať dostatočne silný blank a zároveň bude tenký a ľahký. Podarilo sa vytvoriť prút ktorý má dlhú životnosť a zároveň s nahadzovacou schopnosťou až okolo 150m! Prúty s označením by Döme Gábor ešte nesklamali žiadneho rybára.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info