Späť

DELPHIN Ikona Kaprársky Podberák

Počet zobrazení: 1411

Ikona 36 je nový kaprársky podberák, pre kaprárov, ktorý si potrpia na kvalitu a precízne prevedenia

DELPHIN Ikona Kaprársky Podberák

Medzi naše ďalšie Top produkty bude patriť aj veľmi kvalitný a exkluzívny podberák Delphin Ikona 36. Prekvapí Vás jeho veľmi kvalitné prevedenie a precízne spracované detaily. Je dôkazom že aj Slovenské výrobky sú dobré a kvalitné a presadia sa v tvrdej konkurencii zahraničných značiek. Ikona kaprársky podberák prichádza na novú sezónu, aby potešil všetkých vyznávačok kaprariny. 

ikona 

Podberák Ikona od Delphin je spracovaný do posledných detailov. Ide aj o esteticky krásne prevedenie, ktorá vás bude tešiť a dokonale splynie s vašou výbavou. Pri výrobe sa najme dohliadalo aj na hmotnosť, veď tá je len 700g, čím je uľahčená manipulácia pri vode. Podberanie ryby bude radosťou a ľahkosťou, ako nikdy pred tým. Celková dĺžka je 255cm čo je ideálne na naše a aj zahraničné jazerá. 

 

 

 

Veľmi veľká pozornosť sa kládla na stred podberáku. Veď tu je namáhanie najväčšie, musí odolať váhe ryby a odpor kladie aj voda. Preto je stred celokovový, čím je zabezpečená dlhá životnosť a odolnosť. Hlavne je tu aj istota, že podberák vydrží a nesklame v rozhodujúcej chvíli. Veľmi pekným doplnkom je carbonova rukoväť, s krásnou kresbou a ukončením. Celkovo si myslím že sa jedná o jeden z najlepších podberákov na trhu. Navyše ak ide o značku Delphin tak je tu záruka kvality a spokojnosti.

Podberák Ikona

Ikona 36

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info